Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português Català Maltin

Deutsch Nederlands Lëtzebuergesch Gaeilge Scottish Dansk Svenska Norsk Íslensku Suomalainen Eestlane Latvietis Lietuvis

Pусский Беларус українська Polski Česky Slovenský Magyar Română Slovenščina Hrvatski Bosanski Српски Shqiptar български македонски Ελληνικά ქართული Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어Saturs / Latviešu valodaTongkatali.org Izpārdošana Amazon


Tongkatali.org nav tikai tirdzniecības uzņēmums. Tongkatali.org ir dzīvesveids un filozofija. Tongkatali.org tiem, kas domā ezotēriski, ir pat reliģija. Cilvēka dvēseles stāvoklis ir atkarīgs no dzimumakta kvalitātes, kādu viņš piedzīvo.

Tongkatali.org nav tikai tirdzniecības uzņēmums. Bet Tongkatali.org ir arī tirdzniecības uzņēmums. Mēs pārdodam burvju garšaugus seksuālai veselībai. Un kā tirdzniecības uzņēmums mēs nevaram ignorēt Amazon.

Daudzi no mūsu produktiem ir pieejami vietnēs Amazon.com, Amazon.ca un Amazon.com.au. Mums pat ir speciālā izdevuma produkti, kas tiek reklamēti tikai Amazon. Un reizēm Amazon vietnē ir zemākas cenas nekā vietnē Tongkatali.org. Mēs to izskaidrosim vēlāk. Bet pagaidām, lūdzu, mēģiniet meklēt mūsu produktus gan vietnē Amazon, gan vietnē Tongkatali.org. Lai atrastu mūsu produktus Amazon, lūdzu, meklējiet mūsu zīmolu: Tongkatali.org

Mūsu produktus varat iegādāties vietnē Amazon vai tieši no mums. Mēs pārvadājam visā pasaulē uz jebkuru valsti no Taizemes vai Indonēzijas.

Amazon ir divas piegādes iespējas: 1. Amazon piegādāti pasūtījumi. 2. Pasūtījumi, ko piegādā izplatītājs.

Kad produkti tiek piegādāti no Amazon, tie tiek glabāti plašajos Amazon veikalos ASV un citās attīstītajās valstīs un ātri sasniedz klientus. Dažās vietās produktu piegāde var notikt pat tajā pašā dienā.

Tas ir ļoti ērti dažiem klientiem attīstītajās valstīs. Bet ir trūkums.

Tongkatali.org ir zīmols visā pasaulē. Mums ir klienti daudzās valstīs, pat Afganistānā. Piegāde caur Amazon ir iespējama tikai ASV, Kanādā un Austrālijā. Visās citās valstīs vienīgais reālais risinājums ir piegāde no izplatītāja.

Neskatoties uz to, mēs mudinām potenciālos klientus citās valstīs meklēt mūsu produktus vietnē Amazon. Arī citu valstu potenciālie klienti var iegādāties mūsu produktus no Amazon. Katram mūsu izstrādājumam Amazon tiks norādīts, vai tas tiek piegādāts starptautiskā mērogā, vai tikai vietējā tirgū. Dažiem mūsu produktiem Amazon vietnē cenas var būt zemākas nekā vietnē Tongkatali.org. Mēs piegādājam preces uz jebkuru pasaules valsti neatkarīgi no tā, vai klients ir iegādājies no Amazon vai tieši no mums.

Tātad, kāpēc mums dažreiz ir zemākas cenas Amazon? Tas ir saistīts ar to, kā Amazon vērtē produktus savā tiešsaistes katalogā. Atšķirībā no Google Amazon savā tiešsaistes katalogā precīzi zina, kuri produkti tiek pārdoti. Un, izņemot apmaksātās reklāmas, Amazon izvieto produktus pēc pārdošanas panākumiem. Amazon neuzskaita produktus atbilstoši produktu kvalitātei, kā Amazon nevar spriest. Tas mums ir slikti, bet mums ar to jādzīvo.

Tātad, kāda ir mūsu stratēģija Amazonam? Laiku pa laikam mums Amazon ir jāveic pārdošanas atlaides, tikai tāpēc, lai pārliecinātos, vai produkts ir pareizi iekļauts sarakstā. Kad tas tiks sasniegts, cenas atgriezīsies normālā līmenī, kādu laiku noturot Amazon pozīcijas.

Kad mēs sākām pārdot vietnē Amazon, mums nebija laba izpratne par to, kā darbojas Amazon.

Sākotnēji mēs bijām nosūtījuši daudzus produktus Amazon, lai tos piegādātu Amazon. Šie produkti bija nedaudz dārgāki nekā vietnē Tongkatali.org, lai uzskaitītu Amazon maksas. Kaut arī bija daži pārdošanas gadījumi, vairums cilvēku vietnē Tongkatali.org izmantoja lētākas cenas. Bet, kad Amazon pats neveica pietiekami daudz pārdošanas, lai saglabātu augstu rangu, mūsu pozīcijas kritās. Un ar zemākām rindām pārdošanas apjomi turpināja samazināties.

Tā kā Amazon vietnē ir vērtīgs inventārs, mēs nevaram vienkārši atcelt piedāvājumus. Tāpēc produktiem, kas vairs nav labi novietoti, mums ir izpārdošana par zemām cenām.

Šī izpārdošana attiecas uz zemāk uzskaitītajiem produktiem. Pārdošana turpināsies tik ilgi, kamēr būs krājumi. Maz ticams, ka mēs nākotnē izmantosim Amazon piegādi. Mēs turpināsim saglabāt Amazon kā izplatīšanas kanālu, bet ar piegādi caur mums. Mēs piegādājam produktus tikai no Taizemes.

Mums ir izpārdošana šādiem produktiem:

https://www.amazon.com/dp/B07VSGX41N

https://www.amazon.com/dp/B07MQJBPMJ

https://www.amazon.com/dp/B07KTTTQF1

https://www.amazon.com/dp/B07KN3R5J2

https://www.amazon.com/dp/B07M7SJWHW

https://www.amazon.com/dp/B07KTTRMCT
PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20