Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português Català Maltin

Deutsch Nederlands Lëtzebuergesch Gaeilge Scottish Dansk Svenska Norsk Íslensku Suomalainen Eestlane Latvietis Lietuvis

Pусский Беларус українська Polski Česky Slovenský Magyar Română Slovenščina Hrvatski Bosanski Српски Shqiptar български македонски Ελληνικά ქართული Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어Obchod Tongkatali.org a náboženství


Tongkatali.org prodává tongkat ali a další byliny za účelem zlepšení vztahů. Tongkatali.org je ale více než jen internetový obchod. Tongkatali.org je filozofie. Tongkatali.org je také politickou agendou. Tongkatali.org je dokonce náboženství.

Klíčem k ráji jsou dobré vztahy. Existují dva druhy rájů. Jeden před smrtí, jeden po smrti. Klíčem k oběma je dobrý vztah.

Dobré vztahy jsou tím nejlepším pocitem, jaký jste kdy měli ve svém životě. Ale dobré vztahy nejsou jen pocitem.

Vztahy jsou v životě božským principem.

Prostou logikou je váš život bezcenné. Žiješ jen pár let a pak jsi navždy mrtvý. Prostou logikou, ať už děláte cokoli v životě, nebude to mít trvalý dopad. Prostou logikou by mohlo být nejlepší spáchat sebevraždu. Pokud by něco jiného, ​​zabránilo by to utrpení.

Náboženství jsou důležitá, protože vám mohou poskytnout pocit, že váš život má smysl. Ale většina starých náboženství je nedostatečná. Mnoho nápadů starých náboženství je dětinských. Někdy vás zajímá: Opravdu lidé věří tomuto nesmyslu?

Víte, že váš vztah touhy jsou skutečné. Vy opravdu nevíte, proč máte vztahové touhy. Touhy po vztazích jsou zázračné síly hluboko uvnitř vás. Jsou zázračnou silou ve všech živočišných životech. Dokonce i červi mají vztahové touhy.

Věda může organismus snadno vysvětlit. Věda může vysvětlit trávicí systém zvířat, včetně lidí. Věda může také vysvětlit krevní oběh, srdce, játra a hodně mozku. Jak jsou neurony zapojeny? Jaká je role neurotransmiterů, jako je serotonin nebo dopamin?

Věda může vysvětlit funkce orgánů, procesy početí a narození dítěte a vývoj od dítěte k dospělému.

Věda však nemůže přesvědčivě vysvětlit touhu po vztahu. Kde se nachází? V jaké buněčné struktuře? O tom neexistují žádné skutečné znalosti.

Touha po vztahu je překrytím. Je to všude, ale také nikde. Nelze jej najít. Nelze to izolovat. Je to jen jako duch. Duch může být viděn jako lidské tělo. Ale nemá tělo. Můžete projít duchem. Není postaven z buněk. Není ani postavena z molekul.

Touha po vztahu je stejná dimenze. Je to zjevně tam, ale nemá fyzickou hmotnost.

Touha po vztahu je jako další metafyzická entita: duše.

Ve skutečnosti jsou oba stejné. Vaše touhy po vztahu jsou vaše duše. Touha po vztazích je univerzální duší. Touhy po vztazích jsou v životě božským principem.

Je rozumné uctívat vztahové touhy. Je rozumné udržovat vztahové touhy v nejvyšší míře. Měli byste zkorigovat svůj vztah touhy. Krmte je přípravky zázračných bylin jako je tongkat ali, butea superba a mucuna pruriens.

Toto je moderní schamanismus Serge Kreutze a tongkatali.org.PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20