Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português Català Maltin

Deutsch Nederlands Lëtzebuergesch Gaeilge Scottish Dansk Svenska Norsk Íslensku Suomalainen Eestlane Latvietis Lietuvis

Pусский Беларус українська Polski Česky Slovenský Magyar Română Slovenščina Hrvatski Bosanski Српски Shqiptar български македонски Ελληνικά ქართული Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어Obsah / česky


Tongkatali.org Výprodeje na Amazonu


Tongkatali.org není jen obchodní společnost. Tongkatali.org je životní styl a filozofie. Pro ty, kteří myslí esotericky, je Tongkatali.org dokonce náboženstvím. Stav duše člověka závisí na kvalitě sexuálního styku, který člověk zažívá.

Tongkatali.org není jen obchodní společnost. Tongkatali.org je ale také obchodní společností. Prodáváme magické byliny pro sexuální zdraví. A jako obchodní společnost nemůžeme Amazon ignorovat.

Mnoho našich produktů je k dispozici na Amazon.com, Amazon.ca a Amazon.com.au. Máme dokonce produkty Special Edition, které jsou inzerovány pouze na Amazonu. A občas máme nižší ceny na Amazonu než na Tongkatali.org. Vysvětlíme to později. Ale prozatím zkuste hledat naše produkty na Amazonu i na Tongkatali.org. Chcete-li najít naše produkty na Amazonu, hledejte naši značku: Tongkatali.org

Naše výrobky si můžete zakoupit na Amazonu nebo přímo u nás. Zasíláme do celého světa do jakékoli země z Thajska nebo Indonésie.

Amazon má dvě možnosti doručení: 1. Objednávky dodávané společností Amazon. 2. Objednávky doručené prodejcem.

Když jsou produkty dodávány z Amazonu, jsou uloženy v obrovských Amazonských obchodech v USA a dalších rozvinutých zemích a rychle se dostávají k zákazníkům. Na některých místech může dojít k dodávce produktu ve stejný den.

To je velmi výhodné pro některé zákazníky ve vyspělých zemích. Ale je tu nevýhoda.

Tongkatali.org je celosvětová značka. Máme zákazníky v mnoha zemích, dokonce i v Afghánistánu. Doručení přes Amazon je možné pouze v USA, Kanadě a Austrálii. Pro všechny ostatní země je jedinou schůdnou možností dodání prostřednictvím prodejce.

Doporučujeme však potenciálním zákazníkům v jiných zemích, aby prohledávali naše produkty na Amazonu. Potenciální zákazníci v jiných zemích mohou také nakupovat naše produkty od Amazonu. U každého z našich produktů na Amazonu bude uvedeno, zda je dodáván na mezinárodní nebo pouze lokální úrovni. U některých našich produktů mohou být ceny na Amazonu nižší než na Tongkatali.org. Odesíláme do kterékoli země na světě, bez ohledu na to, zda zákazník zakoupil od Amazonu nebo přímo od nás.

Proč tedy někdy máme na Amazonu nižší ceny? Souvisí to s tím, jak Amazon hodnotí produkty ve svém online katalogu. Na rozdíl od Googlu Amazon přesně ví, které produkty se prodávají prostřednictvím online katalogu. A s výjimkou placených reklam Amazon umisťuje produkty po úspěšném prodeji. Amazon neuvádí seznam produktů v souladu s kvalitou produktu, protože Amazon nemůže soudit. To je pro nás špatné, ale musíme s tím žít.

Jaká je naše strategie pro Amazon? Čas od času musíme provádět slevy na Amazonu, abychom se ujistili, že je produkt správně uveden. Jakmile je toho dosaženo, ceny se vrátí na normální úroveň, přičemž na určitou dobu drží pozice Amazonky.

Když jsme začali prodávat na Amazonu, neměli jsme dobrou představu o tom, jak Amazon funguje.

Původně jsme do Amazonu odeslali mnoho produktů k dodání společností Amazon. Tyto produkty byly o něco dražší než na Tongkatali.org, aby odpovídaly za poplatky Amazonce. Zatímco tam byl nějaký prodej, většina lidí používala levnější ceny na Tongkatali.org. Ale když Amazon sám neprovedl dostatečný prodej, aby si udržel vysokou pozici, naše pozice klesly. A při nižších hodnostech tržby nadále klesaly.

Protože máme na Amazonu cenný inventář, nemůžeme nabídky jednoduše zrušit. U produktů, které již nejsou dobře umístěny, máme proto výprodej za nízké ceny.

Tento výprodej se vztahuje na níže uvedené produkty. Výprodej bude pokračovat, dokud budou zásoby vyprodány. Je nepravděpodobné, že v budoucnu použijeme dodávku Amazonu. Budeme i nadále udržovat Amazon jako distribuční kanál, ale s dodáním prostřednictvím nás. Výrobky dodáváme pouze z Thajska.

Máme výprodej následujících produktů:

https://www.amazon.com/dp/B07VSGX41N

https://www.amazon.com/dp/B07MQJBPMJ

https://www.amazon.com/dp/B07KTTTQF1

https://www.amazon.com/dp/B07KN3R5J2

https://www.amazon.com/dp/B07M7SJWHW

https://www.amazon.com/dp/B07KTTRMCTPT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20